ТРЕТА ЮГОЗАПАДНА ФУТБОЛНА ЛИГА
ИЗБЕРЕТЕ КРЪГ:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
ДАТА ЧАС   ДОМАКИН РЕЗУЛТАТ ГОСТ СТАДИОН
2024-05-25 90:00' +4:00'
FT
Миньор 1 : 2 ПФК Левски II Миньор - гр.Перник
2024-05-25 90:00' +3:00'
FT
ОФК Вихрен 3 : 0 ФК ХЕБЪР 1918 II Градски стадион - гр.Сандански
2024-05-25 18:00 ПФК Чавдар - : - ФК Пирин Разлог 1941 Чавдар - гр.Етрополе
2024-05-25 90:00' +4:00'
FT
ФК Рилски спортист-2011 3 : 1 ФК Оборище Искър - гр.Самоков
2024-05-25 90:00' +4:00'
FT
ОФК Ботев 1937 2 : 1 ПФК Славия II Христо Ботев - гр.Ихтиман
2024-05-25 90:00' +4:00'
FT
ФК Банско Тиим 4 : 2 ПФК ЦСКА-София II Свети Петър - гр.Банско
2024-05-25 90:00' +4:00'
FT
ФК Кюстендил 2 : 3 ФК ВИТОША-БИСТРИЦА Осогово - гр.Кюстендил
2024-05-25 90:00' +4:00'
FT
ФК Септември 0 : 0 ОФК Костинброд 2012 Арена Симитлии - гр.Симитлии
2024-05-25 90:00'
FT
ПФК Септември II 2 : 1 ФК Балкан 1929 Герман - гр.Герман
2024-05-25 90:00' +3:00'
FT
ФК Сливнишки герой 2 : 3 ЦСКА 1948 III Сливнишки герой - гр.Сливница
  Последно опресняване на информацията в 22:19
Класиране Трета ЮГОЗАПАДНА ЛИГА
  КЛАСИРАНЕ НА ОТБОРИТЕ ВЪВ ТРЕТА ЮГОЗАПАДНА ЛИГА  
      ПОСЛЕДНИ 5 МАЧА М П Р З Г ГР ТОЧКИ
1 Миньор
Р
П
П
П
П
30 25 3 2 62:19 43 78
2 ПФК ЦСКА-София II
Р
Р
П
П
З
29 21 3 5 54:25 29 66
3 ОФК Вихрен - Сандански
Р
З
П
Р
П
30 15 6 9 48:38 10 51
4 ФК Сливнишки герой
П
П
П
З
Р
30 14 8 8 44:31 13 50
5 ОФК Ботев 1937
Р
П
П
П
З
30 14 7 9 49:42 7 49
6 ФК Балкан 1929
Р
Р
Р
З
Р
30 12 10 8 52:47 5 46
7 ФК Кюстендил - Kюстендил
Р
П
З
Р
П
30 12 7 11 50:40 10 43
8 ФК Рилски спортист-2011
З
З
З
Р
П
30 13 3 14 40:45 -5 42
9 ПФК Чавдар
З
З
З
З
З
30 13 2 15 46:50 -4 41
10 ПФK Левски II
Р
П
З
П
З
29 12 4 13 47:38 9 40
11 ПФК Септември Сф II
П
П
Р
З
З
30 10 7 13 39:37 2 37
12 ФК Витоша
Р
П
З
З
Р
30 10 7 13 22:25 -3 37
13 Септември См
Р
З
П
П
П
30 9 9 12 40:43 -3 36
14 ФК ЦСКА 1948 III
П
З
З
З
П
30 10 5 15 40:43 -3 35
15 ФК Банско Тиим Сдружение
Р
З
З
З
З
30 9 8 13 33:42 -9 35
16 Сдружение ОФК Костинброд - 2012
П
З
П
Р
П
30 9 8 13 34:51 -17 35
17 ФК Оборище-Панагюрище
З
Р
П
П
П
30 9 6 15 37:64 -27 33
18 ПФК Славия ||
З
П
Р
П
Р
30 9 5 16 39:53 -14 32
19 ФК Пирин Разлог 1941
Р
П
З
П
З
30 7 5 18 23:49 -26 26
20 Хебър 1918 II
З
З
Р
З
З
30 7 5 18 27:44 -17 26