ТРЕТА ЮГОЗАПАДНА ФУТБОЛНА ЛИГА
ИЗБЕРЕТЕ КРЪГ:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
ДАТА
ЧАС
ДОМАКИН
РЕЗУЛТАТ
ГОСТ
СТАДИОН
2024-03-15
90:00' +5:00'
FT
ОФК Ботев 1937
1
:
0
ПФК Септември II
Христо Ботев - гр.Ихтиман
2024-03-16
90:00' +3:00'
FT
ПФК ЦСКА-София II
1
:
1
ОФК Вихрен
Герман - гр.Герман
2024-03-16
90:00' +2:00'
FT
ФК Оборище
5
:
2
ОФК Костинброд 2012
Орчо Войвода - гр.Панагюрище
2024-03-16
90:00' +2:00'
FT
ФК Пирин Разлог 1941
1
:
1
ПФК Левски II
Септември - гр.Разлог
2024-03-16
90:00' +11:00'
FT
ФК ХЕБЪР 1918 II
1
:
1
ФК Балкан 1929
Сарая - гр.Сарая
2024-03-16
15:00
ПФК Чавдар
-
:
-
ЦСКА 1948 III
Чавдар - гр.Етрополе
2024-03-16
90:00' +2:00'
FT
ФК Рилски спортист-2011
0
:
0
ФК Сливнишки герой
Искър - гр.Самоков
2024-03-16
90:00' +4:00'
FT
ФК Банско Тиим
0
:
1
Миньор
Свети Петър - гр.Банско
2024-03-16
90:00' +5:00'
FT
ФК Кюстендил
3
:
3
ФК Септември
Осогово - гр.Кюстендил
2024-03-16
90:00' +4:00'
FT
ПФК Славия II
0
:
0
ФК ВИТОША-БИСТРИЦА
Славия - гр.София
Последно опресняване на информацията в
12:36
Класиране Трета ЮГОЗАПАДНА ЛИГА
КЛАСИРАНЕ НА ОТБОРИТЕ ВЪВ ТРЕТА ЮГОЗАПАДНА ЛИГА
ПОСЛЕДНИ 5 МАЧА
М
П
Р
З
Г
ГР
ТОЧКИ
1
Миньор
П
П
П
Р
П
25
21
2
2
50:17
33
65
2
ПФК ЦСКА-София II
П
П
П
П
Р
25
19
2
4
45:19
26
59
3
ОФК Вихрен - Сандански
Р
З
З
П
Р
25
13
4
8
36:30
6
43
4
ФК Балкан 1929
З
Р
Р
П
Р
25
12
6
7
47:40
7
42
5
ПФК Чавдар
З
З
З
З
З
24
13
2
9
46:32
14
41
6
ФК Сливнишки герой
Р
П
З
З
Р
25
11
7
7
32:27
5
40
7
ОФК Ботев 1937
П
Р
П
П
П
25
11
6
8
39:37
2
39
8
ФК Рилски спортист-2011
З
З
Р
З
Р
25
12
2
11
36:37
-1
38
9
ФК Кюстендил - Kюстендил
Р
З
П
Р
Р
25
10
5
10
43:34
9
35
10
ФК Банско Тиим Сдружение
П
З
П
З
З
25
9
7
9
31:34
-3
34
11
ПФK Левски II
З
П
П
Р
Р
25
10
4
11
41:33
8
34
12
ФК Витоша
П
П
З
З
Р
25
9
5
11
19:21
-2
32
13
ПФК Септември Сф II
З
Р
З
П
З
25
8
6
11
33:33
0
30
14
ФК ЦСКА 1948 III
Р
Р
П
З
П
24
7
5
12
31:38
-7
26
15
Септември См
Р
Р
З
З
Р
25
6
8
11
32:38
-6
26
16
Сдружение ОФК Костинброд - 2012
П
П
П
П
З
25
6
7
12
29:46
-17
25
17
Хебър 1918 II
З
З
З
Р
Р
25
7
4
14
26:34
-8
25
18
ПФК Славия ||
З
П
П
З
Р
25
7
3
15
33:48
-15
24
19
ФК Оборище-Панагюрище
Р
З
З
П
П
25
6
5
14
28:57
-29
23
20
ФК Пирин Разлог 1941
П
З
П
З
Р
25
5
4
16
19:41
-22
19