ТРЕТА СЕВЕРОЗАПАДНА ФУТБОЛНА ЛИГА
ИЗБЕРЕТЕ КРЪГ:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
ДАТА ЧАС   ДОМАКИН РЕЗУЛТАТ ГОСТ СТАДИОН
2021-11-27 90:00' +5:00'
FT
Бдин 1 : 0 Севлиево Георги Бенковски - гр.Видин
2021-11-27 90:00' +3:00'
FT
Янтра ПТ 2 : 0 Академик Градски стадион - гр.Полски Тръмбеш
2021-11-27 90:00' +3:00'
FT
Локомотив ГО 3 : 1 Етър II Локомотив - гр.Горна Оряховица
2021-11-27 90:00'
FT
ОФК Спартак Плевен 2 : 0 Дреновец Плевен - гр.Плевен
2021-11-27 90:00' +3:00'
FT
Левски 2007 2 : 0 Ювентус Левски - гр.Левски
2021-11-27 90:00' +4:00'
FT
Локомотив Мз 1 : 1 Партизан Локомотив - гр.Мездра
2021-11-27 90:00' +3:00'
FT
Ботер Вр II 0 : 0 Локомотив Др Христо Ботев - гр.Враца
2021-11-27 14:30 Вихър - : - ОФК "Павликени" Вихър - гр.Славяново
  Последно опресняване на информацията в 13:55
Класиране Трета СЕВЕРОИЗТОЧНА ЛИГА
  КЛАСИРАНЕ НА ОТБОРИТЕ ВЪВ ТРЕТА СЕВЕРОЗАПАДНА ЛИГА  
      ПОСЛЕДНИ 5 МАЧА М П Р З Г ГР ТОЧКИ
1 ОФК Спартак Плевен 16 12 3 1 43:8 35 39
2 Бдин
П
П
П
П
П
16 12 1 3 37:11 26 37
3 Севлиево
Р
П
П
П
З
16 11 3 2 34:10 24 36
4 Локомотив ГО
Р
З
П
З
П
16 10 3 3 35:15 20 33
5 Вихър
П
П
З
П
З
15 9 3 3 30:13 17 30
6 ОФК "Павликени"
П
Р
П
Р
П
15 7 6 2 25:10 15 27
7 Янтра ПТ
Р
З
П
З
П
16 8 3 5 24:22 2 27
8 Партизан
Р
П
З
П
Р
16 8 3 5 23:23 0 27
9 Дреновец
З
П
З
П
З
16 7 1 8 21:30 -9 22
10 Пещера
З
П
З
Р
З
16 6 2 8 24:33 -9 20
11 Локомотив Др
З
П
З
З
Р
16 5 3 8 15:24 -9 18
12 Левски 2007
П
Р
П
Р
П
16 5 3 8 21:28 -7 18
13 Локомотив Мз
Р
З
З
З
Р
16 3 4 9 16:27 -11 13
14 Ботер Вр II
Р
З
П
З
Р
16 3 4 9 14:25 -11 13
15 Академик
З
Р
З
П
З
16 2 2 12 13:33 -20 8
16 Етър II
З
З
З
Р
З
16 2 1 13 20:48 -28 7
17 Ювентус
Р
З
З
П
З
16 1 3 12 8:43 -35 6
18 ФК Ябълково
З
З
З
З
З
0 0 0 0 0:0 0 0
19 СФК СПОРТИСТ 2011 0 0 0 0 0:0 0 0
20 ФК СЕПТЕМВРИ 98 0 0 0 0 0:0 0 0
21 ФК РИЛЦИ 0 0 0 0 0:0 0 0
22 СФК ЧЕРНОМОРЕЦ 0 0 0 0 0:0 0 0
23 ФК ДОБРУДЖАНЕЦ 0 0 0 0 0:0 0 0
24 ФК УСТРЕМ - Д 0 0 0 0 0:0 0 0
25 ФК СПОРТИСТ - СТЕФАНОВО 0 0 0 0 0:0 0 0
26 ФК ДОБРУДЖАНСКИ СПОРТИСТ 0 0 0 0 0:0 0 0
27 СФК ДРУЖБА-ЛЮЛЯКОВО 0 0 0 0 0:0 0 0
28 ФК ОРЛОВЕЦ 2008 0 0 0 0 0:0 0 0
29 СФК ДОБРУДЖА 1919 0 0 0 0 0:0 0 0
30 ФК ИСКРА 41 0 0 0 0 0:0 0 0
31 ФК СОКОЛ 2012 0 0 0 0 0:0 0 0
32 СФК ЗАРЯ-2006 0 0 0 0 0:0 0 0
33 СФК СТРЕЛА-2004 0 0 0 0 0:0 0 0
34 ФК ХРИСТО БОТЕВ 0 0 0 0 0:0 0 0
35 СФК ВИХЪР 0 0 0 0 0:0 0 0
36 ФК ВИХЪР - 2013 0 0 0 0 0:0 0 0
37 ФК КАЛИАКРАКАВАРНА 1923 0 0 0 0 0:0 0 0
38 ФК АЛБЕНА-97 0 0 0 0 0:0 0 0
39 ФК БЕЗМЕР 0 0 0 0 0:0 0 0
40 ФК СПАРТАК -ЗЪРНЕВО 0 0 0 0 0:0 0 0
41 ФК ДОБРИЧ БАЛИК 0 0 0 0 0:0 0 0
42 ФК ЛОЗЕНЕЦ - 2015 0 0 0 0 0:0 0 0
43 ФК ПРИКАЗКИТЕ 0 0 0 0 0:0 0 0
44 ФК ПАРТИЗАН-ВАСИЛЕВО 0 0 0 0 0:0 0 0
45 СФК КАЛИАКРА-1 0 0 0 0 0:0 0 0
46 ФК ДОБРОТИЦА - ДОБРИЧ 0 0 0 0 0:0 0 0
47 ФК СТРЕЛА-ПРИСАД 2020 0 0 0 0 0:0 0 0
48 ФК СПОРТИСТ 0 0 0 0 0:0 0 0