ТРЕТА СЕВЕРОИЗТОЧНА ФУТБОЛНА ЛИГА
ИЗБЕРЕТЕ КРЪГ:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ДАТА ЧАС   ДОМАКИН РЕЗУЛТАТ ГОСТ СТАДИОН
2021-11-19 90:00' +2:00'
FT
Спартак 1918 II 0 : 2 Дунав Русе Спорт Палас изкуствен терен - гр.Варна
2021-11-20 90:00'
FT
Лудогорец III 5 : 0 Ботев НП Гнездо на орли - гр.Разград
2021-11-20 90:00' +3:00'
FT
Рилци 2 : 3 Черноломец Дружба - изкуствен терен - гр.Добрич
2021-11-20 90:00'
FT
Локомотив Русе 0 : 7 Светкавица Локомотив - гр.Русе
2021-11-20 14:00 Черноморец Бч - : - Доростол Градски стадион - гр.Балчик
2021-11-20 90:00' +2:00'
FT
Спортист 2011 0 : 3 СЕПТЕМВРИ 98 Спортист - гр.Генерал Тошево
2021-12-05 90:00' +3:00'
FT
Устрем 0 : 0 Волов-Шумен Градски стадион - гр.Дончево
  Последно опресняване на информацията в 12:54
Класиране Трета СЕВЕРОИЗТОЧНА ЛИГА
  КЛАСИРАНЕ НА ОТБОРИТЕ ВЪВ ТРЕТА СЕВЕРОЗАПАДНА ЛИГА  
      ПОСЛЕДНИ 5 МАЧА М П Р З Г ГР ТОЧКИ
1 ФК Ябълково 0 0 0 0 0:0 0 0
2 Локомотив ГО 0 0 0 0 0:0 0 0
3 ОФК Спартак Плевен 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Локомотив Мз 0 0 0 0 0:0 0 0
5 Севлиево 0 0 0 0 0:0 0 0
6 Вихър 0 0 0 0 0:0 0 0
7 ОФК "Павликени" 0 0 0 0 0:0 0 0
8 Академик 0 0 0 0 0:0 0 0
9 Бдин 0 0 0 0 0:0 0 0
10 Партизан 0 0 0 0 0:0 0 0
11 Локомотив Др 0 0 0 0 0:0 0 0
12 Ювентус 0 0 0 0 0:0 0 0
13 Дреновец 0 0 0 0 0:0 0 0
14 Етър II 0 0 0 0 0:0 0 0
15 Ботер Вр II 0 0 0 0 0:0 0 0
16 Левски 2007 0 0 0 0 0:0 0 0
17 Пещера 0 0 0 0 0:0 0 0
18 Янтра ПТ 0 0 0 0 0:0 0 0
19 СФК СПОРТИСТ 2011 0 0 0 0 0:0 0 0
20 ФК СЕПТЕМВРИ 98 0 0 0 0 0:0 0 0
21 ФК РИЛЦИ 0 0 0 0 0:0 0 0
22 СФК ЧЕРНОМОРЕЦ 0 0 0 0 0:0 0 0
23 ФК ДОБРУДЖАНЕЦ 0 0 0 0 0:0 0 0
24 ФК УСТРЕМ - Д 0 0 0 0 0:0 0 0
25 ФК СПОРТИСТ - СТЕФАНОВО 0 0 0 0 0:0 0 0
26 ФК ДОБРУДЖАНСКИ СПОРТИСТ 0 0 0 0 0:0 0 0
27 СФК ДРУЖБА-ЛЮЛЯКОВО 0 0 0 0 0:0 0 0
28 ФК ОРЛОВЕЦ 2008 0 0 0 0 0:0 0 0
29 СФК ДОБРУДЖА 1919 0 0 0 0 0:0 0 0
30 ФК ИСКРА 41 0 0 0 0 0:0 0 0
31 ФК СОКОЛ 2012 0 0 0 0 0:0 0 0
32 СФК ЗАРЯ-2006 0 0 0 0 0:0 0 0
33 СФК СТРЕЛА-2004 0 0 0 0 0:0 0 0
34 ФК ХРИСТО БОТЕВ 0 0 0 0 0:0 0 0
35 СФК ВИХЪР 0 0 0 0 0:0 0 0
36 ФК ВИХЪР - 2013 0 0 0 0 0:0 0 0
37 ФК КАЛИАКРАКАВАРНА 1923 0 0 0 0 0:0 0 0
38 ФК АЛБЕНА-97 0 0 0 0 0:0 0 0
39 ФК БЕЗМЕР 0 0 0 0 0:0 0 0
40 ФК СПАРТАК -ЗЪРНЕВО 0 0 0 0 0:0 0 0
41 ФК ДОБРИЧ БАЛИК 0 0 0 0 0:0 0 0
42 ФК ЛОЗЕНЕЦ - 2015 0 0 0 0 0:0 0 0
43 ФК ПРИКАЗКИТЕ 0 0 0 0 0:0 0 0
44 ФК ПАРТИЗАН-ВАСИЛЕВО 0 0 0 0 0:0 0 0
45 СФК КАЛИАКРА-1 0 0 0 0 0:0 0 0
46 ФК ДОБРОТИЦА - ДОБРИЧ 0 0 0 0 0:0 0 0
47 ФК СТРЕЛА-ПРИСАД 2020 0 0 0 0 0:0 0 0
48 ФК СПОРТИСТ 0 0 0 0 0:0 0 0